GALLERIAKESKIVIIKKO 5.10.2016

05.10.2016 - 05.10.2016

Forum Box osallistuu lokakuun Galleriakeskiviikkoon ke 5.10. Galleria auki klo 20 saakka, klo 16-18 paikalla taiteilijat Nelli Palomäki ja Juhana Moisander kertomassa Jaettu / Shared -näyttelynsä teoksista. Pientä tarjoilua, lämpimästi tervetuloa!

 

Liity mukaan Galleriakeskiviikon ilmaiselle opastetulle kierrokselle! Kierros starttaa Forum Boxista klo 16!

Reitti ja aikataulu:

Forum Box klo 16-16.30

EXHIBITION LABORATORY 16.40-17.10
PROJECT ROOM 17.20-17.40
GALLERIA ARTIKA 17.55-18.15
GALLERIA DIX 18.15-18.35
TAIDESALONKI PIIRTO 18.40-19.10
GALLERIA SCULPTOR 19.25-19.45


Galleriakeskiviikon sivut